Kontakt

Między Żaglami
ul. Wojska Polskiego 3
05-126, Nieporęt
+48 22 397 90 90

Logowanie

Aktualności "Między Żaglami"

email

Aby otrzymywać aktualności z naszej strony bezpośrednio do swojej skrzynki email, zaprenumeruj nasz biuletyn, korzystając z formularza obok.

Nasze biuletyny wysyłamy najczęściej raz w tygodniu i zawsze możesz się z nich wypisać.

Zegrze Mini Regaty Omega

W najbliższę sobotę, 27.09, organizujemy mini-regaty na Omegach, dla zaprzyjaźnionego z nami klubu.
Ponieważ zwolniło nam się kilka łódek, zapraszamy chętnych do wspólnego pływania.
Jeżeli chcecie wystartować w regatach dzwońcie na nasz numer +48 22 397 90 90 lub zgłaszajcie się via email: regaty@miedzyzaglami.pl.

Tradycyjnie, zgłoszenia przyjmujemy od godziny 9:00 do 10:00 w dniu zawodów, odprawę sterników przewidujemy na godzinę 10:00, a pierwszy start około 11:00 (jeżeli warunki na to pozwolą).

Zapraszamy !

 

 

wozkiW związku z regatowym weekendem w dniach 20-21.09 dostępność naszych łodzi w czarterach dla osób nie startujących w zawodach będzie ograniczona.

Nie oznacza to jednak, że nasza flota będzie całkowicie niedostępna dla regularnych czarterów, niemniej osoby czarterujące jachty na regaty będą miały pierwszeństwo rezerwacji.

Osoby, które nie chcą brać udziału w regatach zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, a w przypadku, gdyby nie było dla nich wolnego jachtu o telefon do nas w dniu planowanego czarteru po zamknięciu zgłoszeń (sobota i niedziela po godzinie 11:00).

Można też odwiedzić nas po godzinie 15:00, po zakończeniu wyścigów, kiedy całość naszej floty będzie już dostępna.

Indywidualne szkolenie reagatowe na Omegach - ZegrzePrzypominamy o możliwości odbycia szkolenia na naszych Omegach !

Szkolenie, zarówno w wersji dla regatowców, jak i dla bardziej początkujących można odbyć po wcześniejszej rezerwacji, pod naszym numerem telefonu bądź via email. W ramach szkolenia, nasz instruktor będzie towarzyszył wam na łodzi, tłumacząc zasady trymu żagli, wychwytując i korygując niedoskonałości waszej techniki i dając cenne wskazówki.
Koszt szkolenia (sobota lub niedziela w godzinach 10.00-13.00) wynosi 90,- złotych od osoby, należy też uwzględnić koszt czarteru łodzi.

Czarter Omegi w godzinach 9:00-13:00  dla uczestników szkolenia oferujemy w cenie 150,- złotych.
Jeżeli więc chcecie:

  • udoskonalić technikę pływania
  • pływać lepiej, bezpieczniej, szybciej  i czerpać z tego jeszcze więcej radości
  • przećwiczyć kluczowe w regatach elementy taktyki
  • przypomnieć sobie jak to jest, ścigać się na łódce będącej absolutną klasyką polskiego żeglarstwa

... dzwońcie na nasz numer +48 22 397 90 90 lub piszcie na adres szkolenia@miedzyzaglami.pl,
Nie zwlekajcie ilość łódek (i instruktorów) jest ograniczona!

tanie-plywanie

Może to lato przypomniało sobie, że jeszcze nie czas odchodzić, może to już pierwsze podmuchy złotej jesieni ... Tak czy inaczej jest pięknie, a warunki żeglarskie są świetne do rekreacji!
Dlatego ten weekend, to świetny czas, żeby nas odwiedzić!
Ponieważ jednak wrzesień to też czas zwiększonych wydatków - więc tradycyjnie już, prenumeratorom naszego biuletynu w najbliższą niedzielę 14-tego września oferujemy tańsze czartery! 

Za czarter w godzinach 15:00-19:00 (cztery godziny)  zapłacicie jedynie 100,- złotych.

Promocją objęte są czartery wszystkich naszych łodzi, to jest Omeg, RS Vision, RS Vareo oraz Nautica 450.

Aby skorzystać z promocji, najpóźniej przed rozpoczęciem czarteru trzeba być prenumeratorem naszego biuletynu i podać hasło zawarte w jego ostatnim wydaniu :-)

Jeżeli jeszcze nie jesteście prenumeratorami naszego biuletynu, a też pragniecie aby osłodzić Wam koniec wakacji - zapiszcie się teraz za pomocą formularza poniżej.

Oferta ograniczona jest dostępnością łodzi.

email

Aby otrzymywać aktualności z naszej strony bezpośrednio do swojej skrzynki email, zaprenumeruj nasz biuletyn, korzystając z formularza obok.

Nasze biuletyny wysyłamy najczęściej raz w tygodniu i zawsze możesz się z nich wypisać.

RS Vision Słońce

Od najbliższego weekendu (13.09) z uwagi na okoliczności spowodowane warunkami astronomicznymi oraz naszym położeniem geograficznym zmianie ulegną weekendowe godziny otwarcia naszej przystani.

Przyczyny są od nas niezależne, a winę za to ponosi Słońce.

Ponieważ nieuchronnie z dnia na dzień coraz wcześniej robi się ciemno, będziemy czynni codziennie do godziny 19:00 lub do zmroku, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.
Mimo że pomału zaczyna przypominać o sobie jesień, z całą pewnością czeka nas jeszcze wiele słonecznych - i wietrznych jak to o tej porze roku - dni.

Zapraszamy !

asc 0642a

W najbliższą niedzielę, 7-ego września, razem z Zuzą Gładysz zapraszamy na kolejne szkolenie na naszych czarterowych łódkach RS Vision.

Dla przypomnienia:

Nasze szkolenia adresowane są zarówno do osób posiadających pewne doświadczenie regatowe, jak i do tych które dopiero planują starty w naszych regatach

Ze szkolenia skorzystają również osoby nie biorące udziału w wyścigach - lepsza technika prowadzenia łódki, wyczucie i umiejętność manewrowania pozwolą im w przyszłości pływać znacznie lepiej i bezpieczniej, a więc przede wszystkim czerpać z żeglowania znacznie więcej przyjemności ... i zabawy.

Jeżeli jeszcze nie braliście udziału w naszych treningach, początek roku szkolnego będzie dla Was świetną okazja do rozpoczęcia nauki, szczególnie że uczyć będziecie się od najlepszych - Zuza jest utytułowaną zawodniczką klas olimpijskich, a w lipcu tego roku zajęła pierwsze miejsce w organizowanych przez nas Meczowych Regatach o Puchar Mazowsza w klasie Omega.

Czytaj więcej: Szkolenie z Zuzą w najbliższą niedzielę!

 

Pomimo zapowiadanego słabego wiatru, świąt rodzinnych, wyjazdów, ślubów i innych niespodziewanych wydarzeń spadających na nas zazwyczaj w pierwszych tygodniach sierpnia, w ostatnią niedzielę Przystań Między Żaglami i tak zaroiła się od żeglarzy walczących o absolutnie wyjątkowe Trofeum.

DSC 0118-H768

Bo to właśnie w ostatnią niedzielę, na naszą Przystań po raz kolejny zawitał Niebieski Królik ... a raczej rywalizujący o te Trofeum żeglarze.

Czytaj więcej: Kolejne regaty o Niebieskiego Królika za nami!