Kontakt

Między Żaglami
ul. Wojska Polskiego 3
05-126, Nieporęt
+48 22 397 90 90

Logowanie

Nasza stacjonująca nad Zegrzem flota składa się z fabrycznie nowych klasycznych Omeg, nowoczesnych RS Vision, jednoosobowych ścigaczy z genakerami RS Vareo. Dysponujemy również jachtem Nautica 450 w wersji fun. Natomiast na brak wiatru, przewidzieliśmy kajaki.

Tej Pani nikomu przedstawiać nie trzeba. Klasyczna sama w sobie, a zarazem zwinna i szybka Omega od lat bije rekordy popularności, zarówno wśród adeptów żeglarstwa, jak i zaawansowanych żeglarzy.

Lekka, szybka i nowoczesna, łatwo wchodząca w ślizg, ale też bardzo stabilna łódka, optymalna dla 2-3 osób opcjonalnie wyposażona w genaker i trapezy. Jeden z najbardziej popularnych jachtów klubowych w Europie.

RS Vision

RS Vareo, to jednoosobowa łódka z genakerem, najszybsza i dostarczająca najwięcej emocji ze wszystkich w naszej flocie. Mniej niż 70 kg kadłuba, ponad 8m2 mylarowego grota i 10 m2 genakera - nawet przy umiarkowanym wietrze, bez problemu wejdziesz na niej w ślizg.

RS Vareo

Prostota obsługi, nieskomplikowany takielunek, klarowny i duży kokpit – wszystko to razem daje Nautica 450 Fun. Wszystkie te cechy nie umniejszają walorom nautycznym jachtu. Nowoczesne linie kadłuba oraz genaker gwarantują wiele ekscytujących przeżyć.

Nautica 450

Nie ma wiatru? Nic nie szkodzi. Nasi Klienci mogą również skorzystać z nowoczesnych, stabilnych 3 - osobowych kajaków typu SIT ON TOP. To doskonały sprzęt do ciekawego spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Zapraszamy!

Kajaki