Kontakt

Między Żaglami
ul. Wojska Polskiego 3
05-126, Nieporęt
+48 22 397 90 90

Logowanie

asc 0642a

W najbliższą niedzielę, 7-ego września, razem z Zuzą Gładysz zapraszamy na kolejne szkolenie na naszych czarterowych łódkach RS Vision.

Dla przypomnienia:

Nasze szkolenia adresowane są zarówno do osób posiadających pewne doświadczenie regatowe, jak i do tych które dopiero planują starty w naszych regatach

Ze szkolenia skorzystają również osoby nie biorące udziału w wyścigach - lepsza technika prowadzenia łódki, wyczucie i umiejętność manewrowania pozwolą im w przyszłości pływać znacznie lepiej i bezpieczniej, a więc przede wszystkim czerpać z żeglowania znacznie więcej przyjemności ... i zabawy.

Jeżeli jeszcze nie braliście udziału w naszych treningach, początek roku szkolnego będzie dla Was świetną okazja do rozpoczęcia nauki, szczególnie że uczyć będziecie się od najlepszych - Zuza jest utytułowaną zawodniczką klas olimpijskich, a w lipcu tego roku zajęła pierwsze miejsce w organizowanych przez nas Meczowych Regatach o Puchar Mazowsza w klasie Omega.

 

szkolenia 1W trakcie trwających około trzech godzin treningów, składających się z krótkiej odprawy i ćwiczeń na wodzie, Zuza towarzyszyć wam będzie na motorówce - obserwując jak radzicie sobie na łódce i na bieżąco przekazywać instrukcje i sugestie.

Dla załóg biorących udział w treningu w dniu szkolenia, w godzinach 9:00-14:00 obowiązują promocyjne ceny czarteru łódek: za 5 godzin czarteru RS Vision zapłacicie jedynie 150,- złotych.

Krótkie podsumowanie jednego z ostatnich szkoleń znajdziecie tutaj.

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w szkoleniu dzwońcie pod nasz numer +48 22 397 90 90, lub rezerwujcie miejsce via email pod adresem treningi@miedzyzaglami.pl.

Wcześniejsza rezerwacja (najlepiej wraz z krótkim opisem doświadczenia i oczekiwań) pozwoli nam dobrze zaplanować trening.

Koszt udziału w treningu wynosi 60,- złotych od osoby (na łódce RS Vision), plus koszt czarteru łodzi.

Szkolenie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:00 i potrwa do 14:00, jednak łódki są do waszej dyspozycji już od 9:00.

Osoby zainteresowane szkoleniem na łódkach innych klas, prosimy o kontakt - istnieje możliwość organizacji dla was szkolenia w innym terminie.