Kontakt

Między Żaglami
ul. Wojska Polskiego 3
05-126, Nieporęt
+48 22 397 90 90

Logowanie

Zuza Gładysz prowadzi szkolenie regatowe w "Między Żaglami"

Zachęceni entuzjastycznymi opiniami naszych klientów, kontynujemy na naszej Przystani cykl szkoleń prowadzonych przez Zuzę Gładysz - utytułowaną zawodniczkę klas olimpijskich !

Szkolenia prowadzone są na czarterowych łódkach wchodzących w skład naszej floty (RS Vision i RS Vareo, a w przyszłości prowadzone będą również na Omegach, o ile zbierze się odpowiednia liczba chętnych - dzwońcie więc, jeżeli jesteście zainteresowani !).

 Zapraszamy Was w najbliższą sobotę, 16-tego sierpnia:

- o godzinie 10:00 zapraszamy na szkolenie na łodkach RS Vision (3 godziny)

- o godzinie 14:00 zapraszamy na szkolenie na łodkach RS Vareo (2 godziny)

 (przy czym zapraszamy zarówno tych, z którymi spotkaliśmy się ostatnio, jak też wszystkich tych, którzy chcieli by do nas dołączyć).

 Dla przypomnienia:

Nasze szkolenia adresowane są zarówno do osób posiadających pewne doświadczenie regatowe, jak i do tych które dopiero planują starty w naszych regatach.

Ze szkolenia skorzystają również osoby nie biorące udziału w wyścigach - lepsza technika prowadzenia łódki, wyczucie i umiejętność manewrowania pozwolą im w przyszłości pływać znacznie lepiej i bezpieczniej, a więc przede wszystkim czerpać z żeglowania znacznie więcej przyjemności ... i zabawy.

 

W trakcie trwających około trzech godzin treningów, składających się z krótkiej odprawy i ćwiczeń na wodzie, Zuza towarzyszyć wam będzie na motorówce - obserwując jak radzicie sobie na łódce i na bieżąco przekazywać instrukcje i sugestie.  

RS Vision Dla załóg biorących udział w treningu w dniu szkolenia, obowiązują promocyjne ceny czarteru łódek:

- za 5 godzin czarteru RS Vision od 9.00 do 14:00 zapłacicie jedynie 150,- złotych.

- za 5 godzin czarteru RS Vareo od 14:00 do 19:00 zapłacicie jedynie 150,- złotych

Krótkie podsumowanie ostatniego szkolenia znajdziecie tutaj .

Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w szkoleniu dzwońcie pod nasz numer +48 22 397 90 90, lub rezerwujcie miejsce via email pod adresem treningi@miedzyzaglami.pl

Wcześniejsza rezerwacja (najlepiej wraz z krótkim opisem doświadczenia i oczekiwań) pozwoli nam dobrze zaplanować trening.

Koszt udziału w treningu wynosi:

60,- złotych od osoby (na łódce RS Vision),

- 120,- złotych od osoby (na RS Vareo)

plus koszt czarteru łodzi.

 

Zapraszamy !