Kontakt

Między Żaglami
ul. Wojska Polskiego 3
05-126, Nieporęt
+48 22 397 90 90

Logowanie

szkolenie regatowe 1

Po zimie warto odświeżyć swoje (być może odrobinkę zardzewiałe) umiejętności i przygotować się do kolejnego udanego sezonu regatowego.

A jeżeli nigdy wcześniej nie pływaliście w regatach, to może warto zdobyć niezbędne umiejętności i spróbować swoich sił ?

Nawet jeżeli nie od razu będziecie wygrywać, to emocje towarzyszące takim zawodom i przyjemność pływania w doborowym towarzystwie z całą pewnością są tego warte!

Tak samo jak w zeszłym roku, rozpoczęliśmy cykl naszych szkoleń regatowych na Zegrzu. I rozpoczęliśmy od razu intensywnie!

Nie obyło się bez odrobiny teorii - przepisów, taktyki i krótkiego briefingu. Tak, tak, żeby wygrywać na wodzie trzeba zdobyć trochę wiedzy teoretycznej...szkolenie regatowe 3

Nasz doświadczony instruktor niemało atramentu zużył na tablicy widocznej na zdjęciach, aby jak najlepiej zilustrować wszelkie niuanse sportowego pływania.

Aby jak najlepiej przybliżyć je wszystkim - i tym doświadczonym i tym amatorom. 

Ale czym była by teoria bez zajęć na wodzie ? Dzisiejszy dzień (czyli wtorek 12-tego maja) znakomicie sprzyjał żeglowaniu...
Tak bardzo, że po południu wszystkie Omegi opuściły naszą przystań, ćwicząc pod czujnym okiem obserwujących ich z motorówek regatowych mistrzów manewry na wodzie.

Oj działo, się działo!

A Wy ? Chcecie do nas dołączyć?

Treningi regatowe w tej formule z całą pewnością na stałe zagoszczą w naszym kalendarzu.

Jeżeli chcecie wziąć w nich udział - dzwońcie (pod numer +48 22 397 90 90), i koniecznie śledźcie nasz biuletyn i facebooka !